Filma Online

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day    

PG 81 min Komedi

6.2
IMDB: 6.2/10 19824 votes

, , ,

1 win & 5 nominations.

USA

1507

Report error

Dita e Aleksandrit fillon me një çamçakëz të ngjitur në flokë, e ndjekur nga fatkeqësi të tjera. Edhe pse merr simpatinë e familjes së tij dhe fillon të mendojë se gjërat e këqija i ndodhin vetëm atij, nëna, babai, vëllai dhe motra e tij e gjejnë veten duke kaluar gjithashtu një ditë të tmerrshme, të frikshme, të keqe dhe aspak të mirë.

No links available
No downloads available

Related movies