Filma Online

American History X (1998)

American History X    

R 119 min DramëKrim

8.6
IMDB: 8.6/10 676479 votes

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 4 wins & 13 nominations.

USA

1534

Report error

Një ish neonazist mundohet që të ndalojë të vëllain të ndjekë dhe ai të njëjtën njëjtën rrugë me të.

No links available
No downloads available

Related movies