Filma Online

Azemi (2015) HD

Azemi    

N/A N/A Krim

9.1
IMDB: 9.1/10 15 votes

N/A

USA

16724

Report error

Film është xhiruar nëpër vise të ndryshme të Kosovës dhe trajton luftën e fundit në Kosovë. Rrahman Fetahu, luan rolin kryesor në filmin “Azemi”, si një trim i cili i mbijeton luftës bashkë me dy bashkëluftëtarë, por që këta dy të fundit mbeten invalid…

Director

Stars

No links available
No downloads available

Related movies