Filma Online

Blackhat (2015)

Blackhat    

R 133 min AksionKrim

5.4
IMDB: 5.4/10 17634 votes

, , ,

N/A

USA

2211

Report error

Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles, nga Hong Kongu në Xhakartë.

No links available
No downloads available

Related movies