Filma Online

Bridge to Terabithia (2007)

Bridge to Terabithia    

PG 96 min AvanturëDramë

7.2
IMDB: 7.2/10 98451 votes

, , ,

6 wins & 5 nominations.

USA, New Zealand

1565

Report error

Jeta e një djali ndryshon totalisht kur ai fillon të shoqërohet me vajzën e re të shkollës dhe ata ndertojnë një bote imagjinare per t’i shpëtuar realitetit.

No links available
No downloads available

Related movies