Filma Online

Bullet to the Head (2012)

Bullet to the Head    

R 92 min AksionKrimTriller

5.7
IMDB: 5.7/10 37,090 votes

, , ,

1 nomination.

USA

3864

Report error

Pasi shikojnë partneret e tyre te vriten një vrasës me pagese nga New Orleans dhe një polic nga Uashington D.C. bashkojnë forcat për te mundur armikun e përbashkëte.

No links available
No downloads available

Related movies