Filma Online

Casino (1995)

Casino    

R 178 min DramëKrim

8.2
IMDB: 8.2/10 290235 votes

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 4 wins & 7 nominations.

USA, France

3598

Report error

Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.

No links available
No downloads available

Related movies