Filma Online

Gone Doggy Gone (2014)

Gone Doggy Gone    

N/A 89 min AvanturëKomedi

8.0
IMDB: 8.0/10 45 votes

,

, , ,

10 wins & 2 nominations.

USA

1448

Report error

Dadoja e tyre, Xhill, ua grabit qenin pasi merr vesh qe do shpërngulen në San Fransisko. Sapo e kishin pushuar nga puna, e braktisur nga ish i dashuri dy here dhe e lënë pas dore nga mamaja e saj, Xhill vendos të arratiset me miken e saj më të mire, qenin Litëlls (Lejla), por peripecitë nuk kanë të munguar.

No links available
No downloads available

Related movies