Filma Online

Horrible Bosses 2 (2014)

Horrible Bosses 2    

R 108 min KomediKrim

6.4
IMDB: 6.4/10 72928 votes

, , ,

1 win & 2 nominations.

USA

1433

Report error

Nik, Dejl dhe Kërt vendosin të krijojnë një biznes së bashku, por gjërat nuk shkojnë sipas planit të tyre. Të dëshpëruar që humbën gjithçka, rrëmbejnë djalin e njeriut i cili i ka shkatërruar…

No links available
No downloads available

Related movies