Filma Online

Kidnapping Mr. Heineken (2015)

Kidnapping Mr. Heineken    

R 95 min AksionDramëKrim

6.1
IMDB: 6.1/10 6443 votes

, , ,

N/A

Netherlands, UK, Belgium

1576

Report error

Historia e brendshme e planifikimit, ekzekutimit, rrjedhojat dhe rënia e fundit e rrëmbyesve e manjatit të birrës Alfred “Fredi” Heineken, e cila rezultoi në shpërblimin më të madh të paguar ndonjëherë për lirimin e një individi.

No links available
No downloads available

Related movies