Filma Online

Law Abiding Citizen (2009)

Law Abiding Citizen    

R 109 min DramëKrim

7.4
IMDB: 7.4/10 195048 votes

, , ,

2 wins & 5 nominations.

USA

1673

Report error

Pasi Klajd Aleksandër Sheltonit i vrasin të shoqen dhe të bijën, ai irritohet sepse vrasësit nuk marrin dënimin e duhur dhe ai vendos t’i torturojë dhe t’i vrasë për t’u treguar të gjithëve që duhej respektuar ligji. Për krimin e kryer Klajdi arrestohet dhe fillon të kryejë ekzekutime nga brenda qelisë, synimi i tij shkon edhe për ko

No links available
No downloads available

Related movies