Filma Online

Legend (2015)

Legend    

R 131 min KrimTriller

7.5
IMDB: 7.5/10 14,530 votes

, , ,

N/A

UK, France

11597

Report error

Filmi tregon historinë e gangsterëve identike binjake Reggie dhe Ronnie Kray, dy nga kriminelët më famëkeq në historinë e Britanisë, dhe perandorinë e tyre të krimit të organizuar në fund në lindje të Londrës gjatë viteve 1960.

No links available
No downloads available

Related movies