Filma Online

Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)

Lock, Stock and Two Smoking Barrels    

R 107 min KomediKrim

8.2
IMDB: 8.2/10 380,680 votes

, , ,

Nominated for 1 BAFTA Film Award. Another 13 wins & 7 nominations.

UK

1457

Report error

Një lojë pokeri ngatërruese zë në kurth katër shokë, banditë, kultivues të barit, fajdexhinj dhe mbledhës të borxheve dhe i përplas përballë njëri-tjetrit në ndodhi të papritura, gjithçka për hir të parave, barit dhe dy shotganëve antikë.

No links available
No downloads available

Related movies