Filma Online

Monster Hunt (2015)

Monster Hunt    

N/A 111 min AksionFantaziKomedi

6.3
IMDB: 6.3/10 589 votes

, , ,

N/A

China, Hong Kong

4847

Report error

Përbindëshi i vogël dhe i lezetshëm Huba është fëmija e një burri dhe një mbretëreshe përbindësh, i kërcënuar nga njerëzit që urrejnë përbindëshat dhe përbindëshat që duan ta kapin atë, në një botë parahistorike në Kinë.

No links available
No downloads available

Related movies