Filma Online

My Name Is Khan (2010)

My Name Is Khan    

PG-13 165 min DramëTriller

7.9
IMDB: 7.9/10 60,779 votes

, , ,

9 wins & 11 nominations.

India

9780

Report error

Një burrë amerikan musliman që vuan nga sëmundja e Asperger merr një ftesë për të bërë një bisedë serioze me Presidentin, dhe fillon një udhëtim duke përshkuar të gjithë vendin.

No links available
No downloads available

Related movies