Filma Online

Redirected (2014)

Redirected    

N/A 99 min AksionKomediKrim

6.9
IMDB: 6.9/10 26445 votes

, , ,

N/A

UK, Lithuania

1526

Report error

Katër shokë – Xhoni, Beni, Timi dhe Majkëlli, pasi grabisin një kazino rastësisht përfundojnë në Lituani, të ndjekur nga një bandë e rrezikshme të cilët duan paratë që ua vodhën 4 shokët…

No links available
No downloads available

Related movies