Filma Online

Smokin’ Aces 2: Assassins’ Ball (2010)

Smokin' Aces 2: Assassins' Ball    

R 86 min AksionKomediKrim

5.1
IMDB: 5.1/10 9897 votes

, , ,

N/A

USA, Canada

1306

Report error

Ualter Uid është një punonjës i thjeshtë në FBI kur byroja zbulon një komplot për vrasjen e tij. Një skuadër të degjeneruarish, vrasësish psikopatë, të dërguar nga njeriu misterioz, Hal Luko, për të marrë një shpërblim të madh përfshin edhe një bukuroshe të shkathët që ka një metodë unike për të vrarë prenë e saj, një psikopat që zotëron armë të fuqishme dhe një mjeshtër vdekjeprurës të maskimit.

No links available
No downloads available

Related movies