Filma Online

Snatch. (2000)

Snatch.    

R 102 min KomediKrim

8.3
IMDB: 8.3/10 547,505 votes

, , ,

5 wins & 5 nominations.

UK, USA

1451

Report error

Në këtë film me një atmosferë pak dramatike dhe shumë qesharake, do të shikoni: Kurthe, baste, boks ilegal dhe njerëz që ndjekin njëri-tjetrin për një diamant me vlerë të madhe. Me aktorët e mirënjohur: Jason Statham, Brad Pitt, Vinnie Jones, Alan Ford, Benicio Del Toro, Dennis Farina, e shumë të tjerë.

No links available
No downloads available

Related movies