Filma Online

The Godfather: Part III (1990)

The Godfather: Part III    

R 162 min DramëKrim

7.6
IMDB: 7.6/10 240,997 votes

, , ,

Nominated for 7 Oscars. Another 4 wins & 12 nominations.

USA

1453

Report error

Në përpjekje për të legalizuar biznesin e tij në Nju Jork dhe Itali në vitin 1979, don Majkëll Korleone kërkon të rrëfejë mëkatet e tij.

No links available
No downloads available

Related movies