Filma Online

The Humbling (2014)

The Humbling    

R 112 min DramëKomedi

5.7
IMDB: 5.7/10 2907 votes

, , ,

N/A

USA, Italy

1442

Report error

Një aktor i çorientuar pasi tenton të kryejë vetëvrasje ngaqë humbi papritur dhuntinë e aktrimit, përpiqet të rifitoj forcën e tij të jetës kur i shfaqet një grua lesbike shumë më e re në moshë dhe ai fillon marrëdhënie me të. A do të ndryshojë kjo grua jetën e aktorit të çorientuar, apo do ta çorientojë atë më shumë?

No links available
No downloads available

Related movies