Filma Online

The Raid: Redemption (2011)

The Raid: Redemption    

R 101 min AksionKrimTriller

7.6
IMDB: 7.6/10 132603 votes

, , ,

6 wins & 9 nominations.

Indonesia, USA

2139

Report error

Një skuadër e forcave speciale SWAT bllokohet në një ndërtesë nga një gangster i pamëshirshëm dhe ushtria e tij e vrasësve.

No links available
No downloads available

Related movies