Filma Online

The Time Traveler’s Wife (2009)

The Time Traveler's Wife    

PG-13 107 min DramëFantazi

7.1
IMDB: 7.1/10 103405 votes

, , ,

1 win & 5 nominations.

USA

1306

Report error

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

No links available
No downloads available

Related movies