Filma Online

The Veteran (2011)

The Veteran    

R 98 min AksionTriller

5.9
IMDB: 5.9/10 6,194 votes

, , ,

N/A

UK

1979

Report error

Një ushtar i kthyer nga lufta ne Afganistan zbulon një komplot qe përfshin shërbimet e inteligjencës dhe te një bande te drogës.

No links available
No downloads available

Related movies