Filma Online

Vive la France (2013)

Vive la France    

N/A 94 min Komedi

5.8
IMDB: 5.8/10 2,270 votes

, , ,

N/A

France

3082

Report error

Muzafar dhe Feruz janë dy barinj zemërmirë nga një vend i vogël në Azinë Qendrore që askush s’e ka dëgjuar. Për të tërhequr vëmendje ndërkombëtare, djali i presidentit Tabouli vendos të dërgojë dy barinjtë për të shkatërruar Kullën Eifel!

No links available
No downloads available

Related movies