Filma Online

Zero Tolerance (2015)

Zero Tolerance    

R N/A AksionKrimTriller

7.0
IMDB: 7.0/10 157 votes

, , ,

N/A

Thailand

2466

Report error

Dy ish operativë paraushtarak, Xhoni dhe shoku i tij detektiv Piter, kontrollojnë Bangkokun për të gjetur vrasësin e vajzës së bukur të Xhonit, Angel – Duke bërë masakër dhe duke shpaguar qytetin.

No links available
No downloads available

Related movies